CC GLOW - PORSELEN EFEKTİ
Çalışma Saatleri: 09.00 -19.00 Pazar Tatil

CC GLOW - PORSELEN EFEKTİ

CC Glow ile Pürüzsüz Bir Cilt Mümkün

CC Glow uygulaması hem kadınlarda hem de erkeklerde oldukça dikkat çekici değişimler elde etmeyi mümkün kılan bir cilt uygulamasıdır. Bu uygulama yaklaşık olarak 4 seansta tamamlanır ve uygulama sonucunda ışıltılı, ton farklılıklarının ve gözeneklerin belli olmadığı pürüzsüz bir cilt elde edilir. Uygulama son yıllarda özellikle kalıcı fondöten uygulaması olarak da bilinen BB Glow sonrasında çok daha etkili ve sağlıklı olması sebebiyle popülerleşmiştir.

CC Glow oldukça yoğun etkileri olan bir uygulamadır. Göz kamaştırıcı etkisi ile hem kadınlar hem de erkekler arasında oldukça popüler olan bu uygulama seanslar halinde gerçekleştirilmektedir.

CC Glow ile elde edilen değişimler;

  • Cilt rengindeki ton farklılıklarının ortadan kaldırılması
  • Akne ve sivilce izlerinin giderilmesi
  • Cilt renginin açılması
  • Yaşa bağlı ortaya çıkan lekelerin aydınlatılması
  • Tıkanan gözeneklerin temizlenmesi
  • Göz altı morluklarında belirgin azalma
  • Cildin parlaklığının geri kazandırılması uygulama sonrasında görülen etkilerden bazılarıdır.

CC Glow ile elde edilen muhteşem görünüm 6 ay ile 1 yıl arasında korunur. Uygulamanın düzenli olarak tekrarlanması halinde etki süresinde artış gözlemlenmektedir.

CC Glow Kimler İçin Uygundur?

CC Glow cilt görünümü için uzun vadeli, kalıcı çözümler arayan herkes için uygundur. Anında sonuç elde etmeyi mümkün kılan bu uygulama sonrasında etki hemen ortaya çıkar. Herhangi bir ağrı ya da acı olmadan yapılan uygulama sonrasında kızarıklık ya da morluk oluşmaz. Porselen efekti olarak da bilinen CC Glow uygulaması oldukça doğal ve sağlıklıdır. Yoğun olarak bitki özleri içeren ürünler ile yapılan uygulamada ayrıca vitaminler ve cilt güzelliği açısından oldukça önemli olan hyaluronic asit kullanılmaktadır.

Hyaluronic asit insan vücudunda doğal olarak bulunan, kolajen üretimini destekleyen bir maddedir. Son yıllarda güzellik ve estetik alanında oldukça yoğun bir şekilde kullanılan bu maddenin herhangi bir alerjik etkisinin olmaması da CC Glow uygulaması açısından önemlidir. Herkesin rahatlıkla tercih edebileceği bu uygulama özellikle hiç makyaj yapmasa da doğal bir porselen görünümü elde etmek isteyenler için etkilidir.

 


Whatsapp Destek

Ebru BAYTÜRK DİNÇ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?