CİLT GENÇLEŞTİRME
Çalışma Saatleri: 09.00 -19.00 Pazar Tatil

CİLT GENÇLEŞTİRME

CİLT GENÇLEŞTİRME

Şimdiki zamanlarda bayanlar, ciltlerinin pürüzsüz ve yeni olmasını isterler. Bu sorun karşısında çaresiz kalırlar. Doğal yöntemlerle ciltlerini pürüzsüz hale getirmeye başlarlar.

Onlar için ciltlerinin pürüzsüz olmaması, rezil birşeydir. Çünkü dışarı çıktıklarında dikkatleri üzerine çekmiş gibi gözüküyor sanırlar; fakat yanılmıyorlar değil. Çünkü dışarıda gezerken insanlar birbirinin yüzlerine bakıyor. En basitinden konuşurken dahi karşınızdaki insanın yüzüne bakıyorsunuz. Eskiden yani çok önceden böyle şeyler sorun değildi. Çünkü yüzler tam olarak gözükmüyordu. Millet ekmek parasının derdindeydi. Şimdi bayanlar bölünmüş durumda. Bir kısmı kremler kullanıyor. Bir kısmı makyaj yapıyor, bir kısmı doğal karışımlarla ciltlerini yenilemeye çalışıyor. Diğer kısmı da doktorların yardımıyla hastanelerde bazı yöntemlerle tedavi olmaya çalışmaktadır.

Makyaj yapan insanların, aslında yüzleri sizde biliyorsunuz ki, makyajsız halleri çok kötü gözükür.Yüzleri buruş buruş ve çökmüş gibi gözükür. Makyaj yaparak ciltlerinin pürüzlüklerinin kapandığını düşünürler; fakat hiç şüphe etmeyin ki onlar yanılıyorlar. Onlar makyaj yaparak ciltleri aksine kötü duruma sokuyorlar. Sizde bu durumları yaşamamak için diğer yöntemleri kullanmalısınız.

Bu yöntemlerden birisi krem kulanmaktır;fakat kremlerin içerisinde hangi kimyasal maddeler var bilmiyoruz.Ya zaralı ise? Gibi sorular kafamızda oluşmaktadır. Günden güne. İşte bu yüzden cilt yenileme, cilt gençleştirme vb.gibi sorunlara doktorlar çözüm aramaktadır. Başarılı olan doktorlarımız günümüzde cilt gençleştirmenin çeşitleri yöntemlerini bulmuştur.Merkezimizde uygulanan  yöntemler aşağıda verilmiştir. 

– Profesyonel Anti-Aging Cilt Bakımı
– Q switch lazerle cilt gençleştirme,
– Karbon Peeling
– Altın iğne cilt gençleştirme,

– Dermapen-Dermaroller İşlemleri
vb gibi yöntemlerdir.

Önceden olsaydı galiba hiç inanmazlardı insanlar. Çünkü böyle bir yöntem yoktu. Hanımlar artık hayal ettiğiniz yüzlere kavuşabilirsiniz. Kendi kendinize evde yapılan yöntemlere kanmayın. Hayatınızı riske atmayın ve yepyeni bir hayata kavuşun.

Sadece yüz değil el, omuz gibi bölgelerde uygulanabilir.


Whatsapp Destek

Ebru BAYTÜRK DİNÇ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?