THERMAGE ANTİ AGİNG TERAPİ
Çalışma Saatleri: 09.00 -19.00 Pazar Tatil

THERMAGE ANTİ AGİNG TERAPİ

THERMAGE ANTİ AGİNG TERAPİ

Radyofrekans dalgaları (RF) kullanılarak cilt ve ciltaltı dokuları üzerinde yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratılır. Cildin alt katmanlarında bulunan kolajen doku uyarılarak, zaman içerisinde cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını, sarkmaların azalmasını ve gençleşmesini sağlar. Bu his zamanla artarak devam eder.

Thermage CPT etkili ve güvenli bir şekilde ciltte,yüz, göz, dudak, karın, kollar, bacaklar ve kalça olmak üzere vücudun birçok bölgesinde  uygulanabilir. İşlem sonrası geçici kızarıklık, şişlik ya da ciltte tahriş olabilir. Bunlar dışında herhangi bir yan etki görülmez.

 

Thermage CPT için uygun adaylar

Henüz cerrahi işlem gerektirmeyen düzeyde sorunları olanlar, sınırlı sayılabilecek sorunlarını Thermage ile hafifletebilir ve  cerrahi gereksinimini geciktirebilirler. Aslında cerrahi uygulamalar için uygun aday olmalarına karşın, cerrahi düşünmeyen, cerrahi uygulamalardan çekinen hastalar, cerrahinin sağlayabileceği sonuçları elde etmeseler de, Thermage  CPT onlara daha sınırlı da olsa gözle görülür bir fayda sağlar.

 

Daha pürüzsüz ,sıkı ve genç görünen bir cilt !

Thermage uygulamasından sonra, lazer tedavilerinde olduğu gibi güneşten korunmak zorunda değilsiniz. Bu uygulama her mevsim yapılabilir. Tedavi sonrası günlük rutininize geri dönebilirsiniz.

Thermage CPT uygulaması, yüzü toparlayarak lifting etkisi yaratır, cilt hücrelerinin uyararak cildin daha genç görünmesini sağlar, göz çevresindeki ince çizgileri yok eder ve göz kapağındaki sarkmayı toparlayarak göz bölgesine daha genç bir hava katar.

 

Thermage CPT ile gelen gençlik

Zamanla yüzdeki elastikiyet azalır, yer çekiminin etkisiyle cildimiz sarkar. Daha genç ve sıkı yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişiler ameliyat olmadan Thermage CPT tekniği ile daha genç görünebilirler. Thermage CPT anti aging yani yaşlanma karşıtı bir uygulamadır. Bu uygulama için en uygun olan hasta grubu 30’lu yaşlarında olan ve cildindeki sarkmalarla yeni yüzleşen kişilerdir. Çünkü cildinizdeki sarkmalar ileri derecede olduğunda bunları ameliyatsız toparlamak imkansız olacaktır.

 

Uzun süre kalıcılık

Tedavinin sonuçları uygulamadan hemen sonra başlayarak etkisini 6. aya kadar arttırarak maksimum düzeyde gösterir. Sonuç cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak etkisini yaklaşık iki yıl korur. Thermage uygulamasından sonra iki yıl boyunca cildiniz çok daha parlak ve aydınlık görünecektir. Ameliyatsız cilt germe işlemi arayanlar için Thermage CPT en uygun işlemlerden biridir. Thermage uygulamasını bir kere yaptırmanız cildinizde iki sene boyunca sürecek gençlik etkisi yaratacaktır.

Yüzünüzde doğal bir şekilde lifting etkisi görmek için Thermage tedavisi önerilir. Thermage’in en büyük avantajlarından biri cildinizi gererken mimiklerinizi de korumasıdır. Thermage yaptırdıktan sonra kademeli olarak cildiniz gençleşmeye başlayacağı için kimse estetik yaptırdığınızı anlamayacaktır.


Whatsapp Destek

Ebru BAYTÜRK DİNÇ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?