HAKKIMIZDA
Çalışma Saatleri: 09.00 -19.00 Pazar Tatil

HAKKIMIZDA

Kadın güzelliğine yönelik bütüncül hizmetlerin sunulduğu Valentino Güzellik ve Estetik , Kahramanmaraş’ ta bir deneyimin sonucu olarak kuruldu. Uzman Estetisyen Ebru SEMERCİ’ nin yönetiminde nitelikli kişisel bakım hizmetlerinin verildiği özellikli bir yapıya sahip olan Valentino Güzellik ve Estetik; günümüzde çeşitli ve en son teknoloji lazer epilasyon cihazlarını kullanarak kıl ve cilt tipine uygun bir şekilde kullanılmasına ve bireylerin istenmeyen tüyler sorununa kalıcı çözümler üretilmesini amaçlanmıştır. Lazer epilasyonun ilk keşfedildiği zamanlarda, beyaz cilt rengi, koyu kıllar üzerinde etkili sonuçlar verdiği gözlemlenirken, bugün gelişmiş cihazlarla hemen hemen tüm cilt ve kıl tipleri varyasyonlarına uygun hale getirilmiştir. 

Uzm.EğitimenEst.Ebru SEMERCİ Çalışma hayatı boyunca “güzellik” söylemine farklı bir soluk getirerek mesleki kariyerinin tamamında kadın ve güzelliğine yönelik olarak çalışmaktadır. "Güzellik vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” felsefesinden hareketle salondaki her uygulamak işiye özel olarak ilgilenmektedir.

Tüm hizmetlerin ön koşulu olan hijyen standartlarının korunduğu rahatlatıcı atmosferi, profesyonel uygulayıcıları, kullanılan ürün ve ekipmanlardak yüksek kalite ve özgün hizmet anlayışı ile Valentino Güzellik ve Estetik Kahramanmaraş’ a yepyeni bir güzellik anlayışı getirdi.
 
"Bir Güzellik Yap Kendine" sloganıyla yoluna devam eden Valentino Güzellik ve Estetik; bünyesindeki en son teknoloji Cihazlar ile Kahramanmaraş’ ta güzellik salonlarını hem müşteri memnuniyeti açısından geride bırakmakta hemde uygulamış olduğu fiyat politikasıyla müşterilerine dosthane hizmet vermektedir.
 
Günümüzde daha seçici ve daha bilinçli hale gelen müşteri beklentilerine cevap verebilmek ve sürekli değişen piyasa şartlarında var olabilmek için gerekli olan kalite ,belirlediğimiz vizyon ve misyon doğrultusunda bizlere yol gösteren başlangıç noktasıdır. Toplumun ve insanların yaşam kalitesini yükseltmek için hizmeti güvene ve sadakate dönüştürmek yapılan her işte mükemmeliyetçi olmak önem arz etmektedir.
 
Bu anlayış ile Valentino Güzellik ve Estetik kaliteyi bir yaşam tarzı olarak seçen, müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan ve hatta aşan bu şekilde müşterilerine en yüksek faydayı sağlayan ürün ve hizmetleri ile en iyi çözümleri sunan, rakiplerinden kaliteli ürün ve kaliteli hizmetle farklılaşan sürekli değişimi kendine politika edinen bir kuruluştur.

Sektere verdiği önemi Kahramanmaraş İline kazandırdığı MEB’ na bağlı Yeni Nesil Güzellik Uzmanlığı ve Estetisyenlik Kurumunu kurmasından anlamaktayız. Öyleki bu mesleğe olan aşkının bu mesleği severek yapmak isteyen uzman adaylarına verdiği eğitimlerden anlayabiliyoruz.  Kahramanmaraş’ ta bir ilk olmanın verdiği sorumlulukla Uzm. Eğ.Est.Ebru SEMERCİ ve çalışma arkadaşları tüm özveri ile hizmetlerine devam edecektir.
 

Hızlı iletişim
  • 0 344 502 0707
  • 0 555 020 0346
  • valentinomaras@hotmail.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Ebru BAYTÜRK DİNÇ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?